Zobacz rodzaje przyczep specjalistycznych.

Nasze przedsiębiorstwo od lat specjalizuje się w otrzymywaniu przyczep ciężarowych.

Nasze przyczepy są konstruowane z porządanej próby substancji. Zadbaliśmy o minimalne niuansy. Burty naszych przyczep są aluminiowe, podczas gdy, powierzchnia transportowa przyczepy została wymyślona ze sklejki antypoślizgowej, w tym również, wodoodpornej.

Podłogi w naszych przyczepach są urzeczywistniane z szlachetnej wartości blachy stalowej ocynkowanej, aluminiowej lub powiązania płyty sklejkowej z blachą stalową ocynkowana lub aluminiową. Oprócz tego, w każdej z przyczep są założone zaciski ładunkowe, tak aby w prosty patent było można rozwozić jakikolwik odmian substancji.

Na swoiste zapotrzebowania układamy na przyczepach plandeki i stelaże. Każda z naszych przyczep jest zagospodarowana w podjazdy i wciągarki, dzięki takiemu wynikowi nasze przyczepy mogą także usługiwać jako przyczepa ciężarowa i laweta. Z naszej propozycji polecamy przyczepę uchylną, uwzględniającą proces siłownika hydraulicznego, naówczas przyczepa może usługiwać jako laweta do dostawiania samochodów osobowych, też do lokomocji wszystek automatów specjalistycznego użytku.

Namawiamy Państwa do zapoznania się z nowatorską ofertą jak też, skorzystania z sprzedaży promocyjnej.