Zobacz duży asortyment klamek okiennych

Zapraszamy uprzejmie Państwa do kupna wyśmienitego pakietu, uchwytu z rozetą.

Niniejszy niesłychany zestaw prawdopodobnie przysporzy się Tobie do wrót toaletowych, jednak może pomóc również do wrót wewnętrznych. Klamka i rozeta w całości została pokryta wysoko markowym metalem bez jakichkolwiek fragmentów plastikowych. Do kompletu dokładamy i bolec w formacie uniwersalnym oraz komplet śrub montażowych, do których dodano wkręty dodatkowo śruby przelotowe.

Do naszego kompletu w zbiór jakiego, trafia uchwyt również rozeta, istnieje możliwość doboru rozety z wkładką na klucz, bądź izolacją do wrót wc. Nasze uchwyty dodatkowo rozety posiadają ciekawe wykończę, w tonacji satyny lub chromu. Do wszelkiego modelu klamek, nasza jednostka dorzuca roczną rękojmię.

Pełny zestaw możemy do Państwa przesłać w kapitalnym puzdereczku. Nasze uchwyty wyróżnia drogie zjednoczone z wyjątkowo dostępną zapłatą na rynku. Pilnie dziś zachęcamy Państwa do zakupu. Polecenie można złożyć za poręczeniem naszej strony internetowej na jakiej powinno się zrealizować kwestionariusz zgłoszeniowy albo dzwoniąc na poniższy numer telefonu. Miło zapraszamy.